Deskowania i rusztowania dla wszystkich sektorów budownictwa

Stale inwestujemy w rozwój wiedzy i kompetencji pracowników, niezbędnych do realizacji celów strategicznych. Naszą tożsamość budujemy na zaangażowaniu całego zespołu oraz jego bliskich relacjach z klientami, dostawcami i całym otoczeniem biznesowym. Tylko w ten sposób możemy odnieść wspólny sukces oraz zachować gotowość do podejmowania nowych wyzwań.

Firma

ULMA Construccion Polska S.A.

Ogłoszenie

Specjalista ds. Realizacji Kontraktów

Miasto/województwo

Wrocław (woj. dolnośląskie)
Kraków (woj. małopolskie)

Publikacja

2018-11-26

Opis Firmy

ULMA Construcción jest jednym z wiodących producentów systemów deskowań i rusztowań na świecie. Oprócz zaawansowanych technologicznie rozwiązań, nasz zespół oferuje profesjonalne usługi w zakresie projektowania i logistyki oraz wszechstronne doradztwo podczas montażu i eksploatacji naszych systemów na placu budowy.

SPECJALISTA DS. REALIZACJI KONTRAKTÓW
Miejsce pracy: WROCŁAW lub KRAKÓW

CEL STANOWISKA: Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. Realizacji Kontraktów będzie odpowiedzialna za planowanie, koordynowanie i nadzorowanie czynności operacyjnych związanych z obsługą danego kontraktu, jak również za kontakty z inwestorami oraz wykonawcami poszczególnych inwestycji szczególnie w obszarze doradztwa technicznego i rozwiązywania bieżących problemów, zgodnie z procedurami wewnętrznymi Spółki.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • doradztwo techniczne na rzecz klientów oraz umiejętne i natychmiastowe reagowanie na pojawiające się problemy,
  • planowanie zapotrzebowania na sprzęt dla obsługiwanych kontraktów,
  • współpraca z Pionem Logistyki, w tym nadzór nad wydaniami i zwrotami sprzętu,
  • współpraca z Pionem Technicznym dotycząca prac projektowych, realizowanych dla danego kontraktu,
  • uczestnictwo w procesie fakturowania i rozliczenia budowy,
  • uczestnictwo w spotkaniach z klientem,
  • prowadzenie szkoleń technicznych dla klientów,
  • prowadzenie dokumentacji oraz przygotowywanie raportów z działań bieżących.
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • wykształcenia wyższego technicznego (preferowane w zakresie budownictwa lądowego),
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w branży budowlanej lub materiałów budowlanych, instalacyjnych, sprzętu budowlanego itp., popartego znajomością rynku budowlanego i inwestycyjnego,
  • prawa jazdy kat. B
  • umiejętności obsługi komputera (w tym AutoCAD),
  • umiejętności interpersonalnych, organizacji pracy, umiejętności analizy i planowania zadań, przedsiębiorczości, konsekwencji oraz dynamizmu w działaniach.
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w profesjonalnym środowisku, w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji,
  • kontakt z największymi podmiotami rynku budowlanego oraz nowoczesnymi technologiami i doświadczoną kadrą inżynierską,
  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych (samochód, laptop, telefon),
  • pakiet medyczny
  • kartę sportową współfinansowaną przez pracodawcę
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Administratorem danych jest ULMA Construccion Polska S.A. z siedzibą w Koszajcu 50, 05-840 Brwinów. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym. Informujemy o przysługującym prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.