Systemy deskowań i rusztowań dla wszystkich sektorów budownictwa

Firma

ULMA Construccion Polska S.A.

Ogłoszenie

Pracownik CL Koszajec

Miasto/województwo

KOSZAJEC

Publikacja

2019-07-24

Opis Firmy

ULMA Construcción jest jednym z wiodących producentów systemów deskowań i rusztowań na świecie. Oprócz zaawansowanych technologicznie rozwiązań, nasz zespół oferuje profesjonalne usługi w zakresie projektowania i logistyki oraz wszechstronne doradztwo podczas montażu i eksploatacji naszych systemów na placu budowy.

Spółka ULMA Construccion Polska S.A., należąca do hiszpańskiej Grupy ULMA Construccion, jednego z czołowych producentów i dostawców deskowań oraz rusztowań na całym świecie, poszukuje

pracowników do Centrum Logistycznego w Koszajcu (gmina Brwinów):

WYDAWCÓW MAGAZYNOWYCH
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• kompletowanie wysyłek zgodnie ze specyfikacją zamówienia
• rozładunek i załadunek samochodów
• klasyfikowanie przyjmowanego towaru zgodnie z procedurami
• przekładanie ręczne towaru w trakcie jego liczenia i klasyfikowania
• układanie materiału na placu magazynowym
OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA:
• uprawnienia do kierowania wózkiem jezdniowym
• gotowość do pracy zmianowej (6:00 – 14:00 oraz 14:00 – 22:00)
• umiejętność pracy w zespole
• dbałość o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy

KONSERWATORÓW SZALUNKÓW
• konserwacja elementów szalunkowych oraz rusztowań
• naprawa elementów szalunkowych oraz rusztowań
• obsługa suwnic i żurawi w hali warsztatowej
• praca z wykorzystaniem maszyn i elektronarzędzi
• uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego oraz/lub kierowania wózkiem jezdniowym będą dodatkowym atutem

OFERUJEMY
• pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji
• długookresowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny etat
• wynagrodzenie zasadnicze w przedziale 3400 - 3800 PLN brutto zależnie od kwalifikacji
• premie kwartalne – łącznie do dwóch wynagrodzeń w skali roku
• szeroki pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę
• kartę Multisport współfinansowaną z ZFŚS
• dopłatę do urlopu
• całoroczne posiłki regeneracyjne
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.