Systemy deskowań i rusztowań dla wszystkich sektorów budownictwa

Firma

ULMA Construccion Polska S.A.

Ogłoszenie

Brygadzista Warsztatu

Miasto/województwo

Poznań

Publikacja

2019-07-16

Opis Firmy

ULMA Construcción jest jednym z wiodących producentów systemów deskowań i rusztowań na świecie. Oprócz zaawansowanych technologicznie rozwiązań, nasz zespół oferuje profesjonalne usługi w zakresie projektowania i logistyki oraz wszechstronne doradztwo podczas montażu i eksploatacji naszych systemów na placu budowy.

Firma ULMA Construccion Polska S.A., należąca do hiszpańskiej Grupy ULMA Construccion, jednego z czołowych producentów i dostawców deskowań oraz rusztowań na całym świecie, poszukuje pracownika na stanowisko

BRYGADZISTA WARSZTATU
Miejsce pracy: POZNAŃ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • organizacja pracy warsztatu

  • kierowanie pracą podległego zespołu

  • sporządzanie harmonogramu robót

  • kontrola jakości sprzętu po naprawie

  • zapewnianie dostępności materiałów do napraw oraz ich rozliczanie

  • nadzór nad eksploatacją oraz przeglądy maszyn wykorzystywanych w procesie napraw

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia: średniego technicznego

  • doświadczenia: minimum 3 lata na podobnym stanowisku

  • umiejętości czytania rysunku technicznego

  • bardzo dobrej organizacji pracy

  • sumienności i odpowiedzialności w działaniu

  • obsługi komputera: pakiet MS Office

OFERUJEMY:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji

  • długookresowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny etat

  • premie kwartalne – łącznie do dwóch wynagrodzeń w skali roku

  • szeroki pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę

  • kartę Multisport współfinansowaną z ZFŚS

  • dopłatę do urlopu

  • całoroczne bezpłatne posiłki regeneracyjne

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie