Systemy deskowań i rusztowań dla wszystkich sektorów budownictwa

Firma

ULMA Construccion Polska S.A.

Ogłoszenie

SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH

Stanowisko

Specjalista ds. Personalnych

Miasto/województwo

KOSZAJEC

Publikacja

2021-09-10

Opis Firmy

ULMA Construcción jest jednym z wiodących producentów systemów deskowań i rusztowań na świecie. Oprócz zaawansowanych technologicznie rozwiązań, nasz zespół oferuje profesjonalne usługi w zakresie projektowania i logistyki oraz wszechstronne doradztwo podczas montażu i eksploatacji naszych systemów na placu budowy.

Firma ULMA Construccion Polska S.A., należąca do hiszpańskiej Grupy ULMA Construccion, jednego z czołowych producentów i dostawców deskowań oraz rusztowań na całym świecie, poszukuje pracownika na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: KOSZAJEC (gm. Brwinów)

Osoba na stanowisku Specjalisty ds. Personalnych będzie odpowiedzialna za poprawne i terminowe realizowanie procesów płacowo-kadrowych firmy.

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

  • kompleksowe rozliczanie wynagrodzeń
  • kompleksowe rozliczanie czasu pracy
  • sporządzanie dokumentów rozliczeniowych ZUS
  • sporządzanie deklaracji dla US i GUS
  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych
  • wspieranie bieżących procesów kadrowych
  • przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • dobrej znajomości przepisów prawa pracy, przepisów podatkowych oraz tematyki ubezpieczeń społecznych
  • doświadczenia zawodowego minimum 3 lata na podobnym stanowisku
  • doświadczenia w pracy z programem ENOVA
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • dobrej znajomości programu Płatnik
  • znajomości języka hiszpańskiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętności pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • dostęp do karty Multisport
  • dopłatę do wypoczynku