Deskowania i rusztowania dla wszystkich sektorów budownictwa

Stale inwestujemy w rozwój wiedzy i kompetencji pracowników, niezbędnych do realizacji celów strategicznych. Naszą tożsamość budujemy na zaangażowaniu całego zespołu oraz jego bliskich relacjach z klientami, dostawcami i całym otoczeniem biznesowym. Tylko w ten sposób możemy odnieść wspólny sukces oraz zachować gotowość do podejmowania nowych wyzwań.

Firma

ULMA Construccion Polska S.A.

Ogłoszenie

Asystent Projektanta - GDAŃSK

Stanowisko

Asystent Projektanta

Miasto/województwo

GDAŃSK

Publikacja

2018-12-06

Opis Firmy

ULMA Construcción jest jednym z wiodących producentów systemów deskowań i rusztowań na świecie. Oprócz zaawansowanych technologicznie rozwiązań, nasz zespół oferuje profesjonalne usługi w zakresie projektowania i logistyki oraz wszechstronne doradztwo podczas montażu i eksploatacji naszych systemów na placu budowy.

Firma ULMA Construccion Polska S.A., należąca do hiszpańskiej Grupy ULMA Construccion, jednego z czołowych producentów i dostawców deskowań oraz rusztowań na całym świecie, poszukuje pracownika na stanowisko:

ASYSTENT PROJEKTANTA

MIEJSCE PRACY:    GDAŃSK

CEL STANOWISKA: Osoba zatrudniona na stanowisku Asystenta Projektanta będzie odpowiedzialna za przygotowywanie ofert technicznych oraz projektów technicznych deskowań i rusztowań na potrzeby budownictwa kubaturowego, inżynieryjnego oraz przemysłowego w ramach obsługi projektowej firmy ULMA.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie projektów technicznych deskowań/rusztowań wraz z obliczeniami statycznymi i zestawieniami elementów

  • Wykonywanie przedmiarów i ofert technicznych deskowań dla obiektów kubaturowych, przemysłowych oraz inżynieryjnych

  • Wizyty na budowach – nadzór nad montażem elementów, odbiory techniczne

  • Wspieranie handlowców od strony technicznej w rozmowach i negocjacjach z klientem

  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym oraz działem handlowym w zakresie pozyskiwania oraz obsługi kontraktów

POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

  • Absolwent, ewentualnie student IV lub V roku Budownictwa na Wydziale Inżynierii Lądowej
OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:
  • Dobrej znajomości statyki budowli oraz wymiarowania konstrukcji stalowych i drewnianych,

  • Biegłej obsługi komputera - w tym znajomość programów komputerowych do wykonywania obliczeń statycznych np. RM-WIN, Robot; bardzo dobra znajomość programu AUTOCAD

  • Dobrej znajomości obowiązujących norm budowlanych krajowych oraz EuroCodów, znajomości Prawa Budowlanego, obowiązujących przepisów budowlanych i BHP w zakresie montażu deskowań

  • Umiejętności pracy zespołowej, organizacji czasu i planowania zadań.

  • Doświadczenie w zakresie projektowania lub wykonawstwa będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • kontakt z największymi podmiotami rynku budowlanego oraz nowoczesnymi technologiami i doświadczoną kadrą inżynierską

  • pracę w młodym i ambitnym zespole

  • możliwość nabywania doświadczeń oraz  rozwoju osobistego w ramach struktury Firmy

  • pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę

  • kartę sportową współfinansowaną przez pracodawcę

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Administratorem danych jest ULMA Construccion Polska S.A. z siedzibą w Koszajcu 50, 05-840 Brwinów. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym. Informujemy o przysługującym prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.