Specjalista ds. Realizacji Kontraktów

Ulma

kategorie: HANDEL

Data dodania

06-23-2023 / 10 miesięcy temu

Lokalizacja

wielkopolskie - Poznań,

SPECJALISTA DS. REALIZACJI KONTRAKTÓW
Miejsce pracy: POZNAŃ

CEL STANOWISKA: Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. Realizacji Kontraktów będzie odpowiedzialna za planowanie, koordynowanie i nadzorowanie czynności operacyjnych związanych z obsługą danego kontraktu, jak również za kontakty z inwestorami oraz wykonawcami poszczególnych inwestycji szczególnie w obszarze doradztwa technicznego i rozwiązywania bieżących problemów, zgodnie z procedurami wewnętrznymi Spółki.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • doradztwo techniczne na rzecz klientów oraz umiejętne i natychmiastowe reagowanie na pojawiające się problemy
  • planowanie zapotrzebowania na sprzęt dla obsługiwanych kontraktów
  • współpraca z Pionem Logistyki, w tym nadzór nad wydaniami i zwrotami sprzętu
  • współpraca z Pionem Technicznym dotycząca prac projektowych, realizowanych dla danego kontraktu
  • uczestnictwo w procesie fakturowania i rozliczenia budowy
  • uczestnictwo w spotkaniach z klientem
  • prowadzenie szkoleń technicznych dla klientów
  • prowadzenie dokumentacji oraz przygotowywanie raportów z działań bieżących
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • wykształcenia wyższego technicznego (preferowane w zakresie budownictwa lądowego)
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w branży budowlanej lub materiałów budowlanych, instalacyjnych, sprzętu budowlanego itp., popartego znajomością rynku budowlanego i inwestycyjnego
  • prawa jazdy kat. B
  • umiejętności obsługi komputera (w tym AutoCAD)
  • umiejętności interpersonalnych, organizacji pracy, umiejętności analizy i planowania zadań, przedsiębiorczości, konsekwencji oraz dynamizmu w działaniach
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • kontakt z największymi podmiotami rynku budowlanego oraz nowoczesnymi technologiami i doświadczoną kadrą inżynierską
  • możliwość nabywania doświadczeń oraz  rozwoju osobistego w ramach struktury firmy
  • narzędzia pracy, w tym samochód służbowy również do użytku prywatnego
  • pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę
  • świadczenia w ramach ZFŚS
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Administratorem danych jest ULMA Construccion Polska S.A. z siedzibą w Koszajcu 50, 05-840 Brwinów.
Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym. Informujemy o przysługującym prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

Aplikacja

Załącz plik CV
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 1mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Wykształcenie

Error

Minimalne oczekiwania finansowe brutto

Error

Posiadane doświadczenie zawodowe

Error

Język angielski

Error

Prawo jazdy

Error

Gotowość podjęcia pracy od zaraz