Kierownik Kontraktów ds. Rusztowań

Ulma

kategorie: HANDEL

Data dodania

12-19-2023 / 4 miesiące temu

Lokalizacja

pomorskie - Gdańsk,

Kierownik Kontraktów / Przedstawiciel Techniczno-Handlowy ds. Rusztowań

Miejsce pracy: GDAŃSK

CEL STANOWISKA: Osoba zatrudniona na stanowisku Kierownika Kontraktów/Przedstawiciela Techniczno-Handlowego będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie kontraktów oraz Klientów i ich obsługę w celu realizacji sprzedaży rusztowań na podległym terenie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktywne wyszukiwanie nowych inwestycji
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • prowadzenie procesu ofertowania i zawarcia kontraktu zgodnie z procedurami wewnętrznymi
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • obsługa prowadzonych kontraktów (doradztwo techniczne, reagowanie na zgłaszane problemy, kontrola kosztów, wizytacje budów, uczestnictwo w procesach reklamacyjnych)
  • uczestnictwo w procesie fakturowania oraz windykacji
  • rozliczenie końcowe prowadzonego kontraktu
  • przygotowywanie raportów z działań bieżących

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia wyższego technicznego (preferowane w zakresie budownictwa lądowego)
  • doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku w branży budowlanej lub materiałów budowlanych, instalacyjnych, sprzętu budowlanego itp., popartego znajomością rynku budowlanego i inwestycyjnego
  • umiejętności nawiązywania kontaktów handlowych oraz prowadzenia negocjacji
  • prawa jazdy kat. B oraz umiejętności obsługi komputera (w tym AutoCAD)
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, umiejętności analizy i strategicznego planowania, przedsiębiorczości, konsekwencji oraz dynamizmu w działaniach
  • umiejętności pracy zespołowej

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • kontakt z największymi podmiotami rynku budowlanego oraz nowoczesnymi technologiami i doświadczoną kadrą inżynierską
  • możliwość nabywania doświadczeń oraz rozwoju osobistego w ramach struktury firmy
  • narzędzia pracy, w tym samochód służbowy również do użytku prywatnego
  • pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę
  • świadczenia w ramach ZFŚS
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie

Informujemy, że aplikując na niniejsze ogłoszenie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, w zakresie niewskazanym w przepisach prawa pracy, przez ULMA Construccion Polska S.A. z siedzibą w Koszajcu 50, 05-840 Brwinów, dalej Administrator, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Administratora na adres e-mail: rodo@ulmaconstruction.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Informujemy,  że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikacja

Załącz plik CV
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 1mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Gotowość podjęcia pracy od zaraz

Error

Minimalne oczekiwania finansowe brutto

Error

Posiadane doświadczenie zawodowe

Error

Prawo jazdy

Error

Wykształcenie

Error